Daniel Dziwniel: Cieszę się, że wracamy do gry 18 lip

Daniel Dziwniel: Cieszę się, że wracamy do gry

- Kontuzja nauczyła mnie żeby nie wybiegać w przyszłość, a koncentrować się na poszczególnych spotkaniach dlatego na tę chwilę moim celem na nadchodzący sezon jest zwycięstwo w Warszawie - zapowiada na 3 dni przed startem nowego sezonu LOTTO Ekstraklasy obrońca KGHM Zagłębia Lubin Daniel Dziwniel.

18 lip 2018 11:38

Fot. Tomasz Folta
Autor Zagłebie Lubin SA

Udostępnij

Ekstraklasa

25-latek w poprzednim sezonie długo zmagał się z kontuzją więzadeł - Cieszę się, że mogłem w pełni przepracować okres przygotowawczy. Nie odpuściłem prawie żadnego treningu, a to bardzo ważne w kontekście przygotowań do nowego sezonu - dodał. 

Sezon 2018/2019 Zagłębie rozpocznie od wyjazdowej potyczki z Legią Warszawa - Pierwsze spotkanie po przerwie jest zawsze specyficzne. Uważam, że to dobrze, że rozgrywki zaczynamy od meczu z Mistrzem Polski. W rundzie finałowej udało nam się przywieźć z Łazienkowskiej trzy punkty i wierzymy, że jesteśmy w stanie powtórzyć ten sukces. Zwycięstwo z Legią da nam zapas pozytywnej energii na kolejne spotkania - podkreślił Dziwniel.

- Cele na ten sezon? Kontuzja nauczyła mnie żeby nie wybiegać w przyszłość i koncentrować na każdym kolejnym spotkaniu. Chcemy odnosić sukcesy, które pozwolą nam wejść do górnej ósemki ligowej tabeli, a potem zawalczyć o jak najwyższą pozycję na zakończenie rozgrywek - zakończył.