Zagłębie TV

Ben van Dael: Przed nami bardzo dużo pracy

Szkoleniowiec KGHM Zagłębia Lubin Ben van Dael opowiedział, jak wyglądają przygotowania jego zespołu do rundy wiosennej. Holender podkreślił, że "Miedziowi" trenują bardzo intensywnie, co powinno zaprocentować w meczach ligowych.

Karnet najlepszym prezentem na Dzień Babci i Dziadka!

Już 21 i 22 stycznia święto naszych ukochanych babć i dziadków! Najlepszy pomysł na prezent? Spieszymy z pomocą: Karnet WIOSNA 2019! Zapraszamy wszystkie babcie i wszystkich dziadków na trybuny Stadionu Zagłębia!

Maciej Dąbrowski o przygotowaniach do rundy wiosennej

Środkowy obrońca KGHM Zagłębia Lubin Maciej Dąbrowski opowiedział o tym, jak wyglądały urlopy zawodników oraz nakreślił, w jaki sposób drużyna będzie trenowała w najbliższych tygodniach.

"Miedziowi" trenują na własnych obiektach

Zespół KGHM Zagłębia Lubin przygotowuje się na własnych obiektach do drugiej części sezonu 2018/2019. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego materiału z poniedziałkowych zajęć.

Spotkali się po raz kolejny

Zygmunt Stanowski, wieloletni pracownik, a w przeszłości także zawodnik Zagłębia Lubin odszedł od nas w 2012 roku. Wciąż jednak pamiętają o nim dawni koledzy z boiska, którzy już po raz piąty spotkali się na obiektach Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie, rozgrywając turniej ku pamięci popularnego "Zygi"

Koniec zimowego snu, w poniedziałek rusza sprzedaż karnetów!

W rok 2019 wchodzimy z dużą energią i pomysłami, które mają odmienić nasze życie. Siłownia, zdrowe jedzenie, więcej ruchu, czy dbałość o porządek - to tylko niektóre z rzeczy, które co roku wypełniają listy z postanowieniami, w tym także kibiców "Miedziowych". Jest jednak pewna rzecz, która co roku obowiązkowo znajduje się na naszych kartkach i już teraz masz okazję ją zrealizować. Ruszamy ze sprzedażą karnetów na rundę wiosenną sezonu 2018/19. Nie czekaj, tylko razem z nami buduj "Miedziową Tożsamość"! Więcej informacji już 7 stycznia