Zagłębie TV

Prezentacja Super Falubazu z powietrza

Sobotnią prezentację i atmosferę w zielonogórskim Amfiteatrze zapamiętamy na długo. Wspólnie z GO-Foto Studio przygotowaliśmy dla Was niespodziankę. Zobaczcie jak wyglądała prezentacja Super Falubazu z powietrza.

Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji "Miedziana Krew"

Akcja "Miedziana Krew" potrwa jeszcze tylko do najbliższej środy. Każda osoba, która odda krew otrzyma darmową wejściówkę na niedzielne spotkanie #ZAGLEG. Do akcji czynnie włączyło się też Zagłębie Lubin S.A., a krew honorowo oddał dzisiaj prezes Mateusz Dróżdż. Osoby, które chcą przekazać czekolady otrzymane po oddaniu krwi lub inne zakupione słodycze, zapraszamy do FanShopu Zagłębia Lubin w Galerii Cuprum Arena, gdyż w tym roku (z przyczyn niezależnych od organizatorów) słodyczy nie można zostawiać w punkcie krwiodawstwa przy ul. Bema.

KGHM Zagłębie z wizytą w Zielonej Górze

Przy okazji czwartkowej wizyty Bartosza Kopacza w Zielonej Górze, krótką wycieczkę po stadionie Falubazu zaserwował naszemu obrońcy człowiek "legenda" w historii żużla - Piotr Protasiewicz. Zapraszamy na nasz materiał relacjonujący przebieg tego spotkania.Przy okazji jeszcze raz gratulujemy sobotniej prezentacji drużyny, a życząc sukcesów w nowym sezonie zapraszamy serdecznie na Stadion Zagłębia!

KGHM Zagłębie Lubin zaprasza na prezentację Falubazu Zielona Góra!

Weekend wolny od ligowej piłki? Mamy dla Was ciekawą propozycję! W najbliższą sobotę odbędzie się przedsezonowa prezentacja Falubazu Zielona Góra. Godzina 17.00, Amfiteatr w Zielonej Górze. Zapraszamy w imieniu naszych przyjaciół!

"Miedziowi" przygotowują się do meczu z Legią Warszawa

Taktyka, technika i skuteczność. To właśnie te trzy elementy przeważały podczas ostatniego treningu podopiecznych trenera Bena Van Daela. Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo z zajęć naszych zawodników, który dla Was przygotowaliśmy.

Kulisy meczu Wisła Kraków - KGHM Zagłębie Lubin

W ostatnim meczu rundy jesiennej "Miedziowi" zmierzyli się na wyjeździe z Wisłą Kraków. Spotkanie to zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 3:2. Z kamerą Zagłębie Channel wybraliśmy się za kulisy meczu #WISZAG. Zapraszamy do oglądania!