Trenerzy po wygranej Zagłębia / Pierwszy zespół / KGHM Zagłębie Lubin
Trenerzy po wygranej Zagłębia 14 kwi

Trenerzy po wygranej Zagłębia

Zapraszamy na zapis pomeczowej konferencji prasowej. W meczu 31. kolejki Lotto Ekstraklasy piłkarze KGHM Zagłębia Lubin pokonali Legię Warszawa 1:0. Oto, co do powiedzenia mieli trenerzy obu zespołów.

14 kwi 2018 22:35

Autor Zaglębie Lubin

Romeo Jozak, trener Legii Warszawa: Gratuluję Zagłębiu, które - powiedzmy szczerze - było dziś lepsze. Muszę powiedzieć, że od kiedy tutaj jestem, to nie widziałem takiej pozytywnej energii w szatni Legii jak dzisiaj. Zawodnicy chcieli wygrać to spotkanie. Z takim nastawieniem wyszliśmy na boisku, i być może tej energii było zbyt dużo, a zabrakło koncentracji i skuteczności. Gdybyśmy strzelili bramkę, to mecz mógłby się inaczej potoczyć. Futbol bywa okrutny i taki dziś był dla nas. Biorę winę na siebie.

Mariusz Lewandowski, trener KGHM Zagłębia Lubin: Obie drużyny grały dziś otwarcie i miały wiele sytuacji podbramkowych. W pierwszej połowie graliśmy madrze, szybko i kombinacyjnie. Dominowaliśmy w tym okresie. W drugiej połowie Legia miała swoje sytuacje, ale i my mogliśmy wygrać wyżej. Zasłużyliśmy na to zwycięstwo i gratuluję wygranej chłopakom. Bartek Slisz zagrał dobre zawody i ma duży potencjał. Trenerzy Akademii bardzo dobrze pracują z tymi zawodnikami. Są też inni, którzy będą dostawać swoje szanse.