Poniedziałkowa prasa po meczu z Zagłębiem Sosnowiec / Pierwszy zespół / KGHM Zagłębie Lubin
Poniedziałkowa prasa po meczu z Zagłębiem Sosnowiec 3 gru

Poniedziałkowa prasa po meczu z Zagłębiem Sosnowiec

Zapraszamy na tradycyjny przegląd prasy i portali internetowych. Głównym tematem jest zwycięstwo „Miedziowych” w niedzielnym spotkaniu z Zagłębiem Sosnowiec.

3 gru 2018 13:47

Przegląd Sportowy

„Przypomnieli sobie, jak się wygrywa”

Wystarczyło, że trener dał mu odpocząć. Wczoraj Bartłomiej Pawłowski w dwie minuty strzelił dwa gole, a „Miedziowi” wygrali.

Więcej – wydanie papierowe Leszek Błażyński

***

Sport

„Miedziana barykada nieskruszona”

Zagłębie z Lubina na zwycięstwo czekało od połowy września. Seria meczów bez wygranej przed wczorajszą potyczką wynosiła osiem. W tym czasie „Miedziowym” udało się sięgnąć ledwie po dwa punkty. Za trenerskiej kadencji Holendra Bena van Deala wszystkie trzy wcześniejsze spotkania zakończyły się porażką. Dopiero Stadion Ludowy okazał się przyjazny…

Więcej – wydanie papierowe Łukasz Żurek

***

Słowo Sportowe

„Przełamanie na Zagłębiu”

Osiem – na tylu stanęła seria meczów bez zwycięstwa KGHM Zagłębia Lubin. Po dwóch bramkach Bartłomieja Pawłowskiego, „Miedziowi” pokonali imiennika z Sosnowca i mogą głębiej odetchnąć. Trener Ben van Dael wreszcie przekonał się, jak smakują trzy punkty w LOTTO Ekstraklasie.

Więcej – wydane papierowe Arkadiusz Barski

***

Gazeta Wrocławska

„Bartłomiej Pawłowski show w Sosnowcu”

Lubinianie jechali do Sosnowca z mocnym postanowieniem poprawy. Tydzień wcześniej ulegli bowiem Legii Warszawa przed własną publicznością 0:1. Była to dla nich ósma z rzędu ligowa potyczka bez wygranej.

Więcej – wydanie papierowe Piotr Janas

***

Mkszaglebie.pl

„Nareszcie z kompletem punktów | Zagłębie Sosnowiec 1:2 Zagłębie Lubin”

Nasza drużyna w końcu zwyciężyła i zdobyła trzy punkty. Przełamanie przyszło w Sosnowcu, gdzie wygraliśmy z miejscowym Zagłębiem 2:1. Oba gole strzelił Bartłomiej Pawłowski, natomiast bramkę honorową dla rywali zdobył Sanogo.

Więcej –  TUTAJ

***

Sportowe Fakty

„Fatalna sytuacja Zagłębia Sosnowiec, Bartłomiej Pawłowski bohaterem Zagłębia Lubin”

Zagłębie Sosnowiec nie odrobiło dystansu do rywali i zajmuje ostatnią pozycję w tabeli Lotto Ekstraklasy. Sosnowiczanie przegrali u siebie z KGHM Zagłębiem Lubin 1:2. Bohaterem gości był Bartłomiej Pawłowski - strzelec obu goli.

Więcej – TUTAJ

***

Miedziowe.pl

„Wreszcie jest przełamanie”

Po długim wyczekiwaniu kibice Zagłębia Lubin doczekali się wreszcie zwycięstwa swoich ulubieńców. W wyjazdowym pojedynku z Zagłębiem Sosnowiec, Miedziowi wygrali 2:1. Obie bramki dla lubinian strzelił Bartłomiej Pawłowski. Dla miejscowych trafił Sanogo. Do końca roku pozostały już tylko trzy kolejki Oby dzisiejsze zwycięstwo było dobrym prognostykiem na cały grudzień.

***

Lubin.pl

„Zagłębie Lubin wraca z tarczą”

Ekipa Bena van Dael’a poczuła w końcu smak zwycięstwa. W siedemnastej serii spotkań Zagłębie Lubin pokonało na wyjeździe sosnowieckie Zagłębie 2:1.

***

e-legnickie.pl

„Tornado Pawłowskiego i Barbórkowe Zwycięstwo jest!”

LUBIN. Zagłębie Sosnowiec przegrało na swoim stadionie z Zagłębiem Lubin 1:2. Dla sosnowiczan to piąta porażka z rzędu dla „Miedziowych” pierwsza wygrana w lidze od połowy września. Zagłębie to z Sosnowca aż razi od bycia „czerwoną latarnią” i mocnym zielonym światłem do zjazdu na zaplecze ekstraklasy. Miedziowi wygrywając odgonili demony od siebie i wciąż realnie zerkają na górną ósemkę… Losy meczu w Sosnowcu rozstrzygnął Bartłomiej Pawłowski. I potrzebował na to dwóch minut…