Filip Jagiełło: Nie potrafię wytłumaczyć tego, co się dzieje / Pierwszy zespół / KGHM Zagłębie Lubin
Filip Jagiełło: Nie potrafię wytłumaczyć tego, co się dzieje 11 lis

Filip Jagiełło: Nie potrafię wytłumaczyć tego, co się dzieje

- Nie potrafię tego, co się dzieje racjonalnie wytłumaczyć, bo bardzo ciężko trenujemy przez cały tydzień, a potem przychodzi mecz i nie potrafimy realizować przedmeczowych założeń – mówił wychowanek KGHM Zagłębia Lubin Filip Jagiełło, który w przegranym 2:3 meczu z Wisłą Kraków wystąpił przez pełne 90 minut.

11 lis 2018 12:50

W pierwszej połowie „Miedziowi” nie zaprezentowali się na boisku z dobrej strony. – W pierwszej części meczu zagraliśmy bardzo słabo. Najgorsze jest to, że mimo ciężkich treningów, skupienia przed meczami, po wyjściu na boisko nie potrafimy realizować niczego, co mieliśmy zaplanowane wcześniej. Nie potrafię powiedzieć, z czego to wynika – ocenił pomocnik KGHM Zagłębia.

Mecz z Legią Warszawa poprzedzi przerwa na mecze reprezentacji Polski. Jednym z powołanych reprezentantów jest właśnie Filip Jagiełło, wychowanek klubu z Lubina. – Mamy o czym myśleć, na pewno jesteśmy podłamani, ale nie możemy się załamać. Przed nami kolejne mecze i musimy zacząć wygrywać. Zostałem powołany do reprezentacji Polski, ale wiem też, że tego czasu nie stracę. Wierzę, że do spotkania z Legią cała nasza drużyna przygotuje się bardzo dobrze – zakończył Filip.