Relacja minuta po minucie

Aktualności meczowe

Wypowiedzi trenerów

Mariusz Lewandowski trener - KGHM Zagłębie Lubin

Pierwsze 20 minut meczu bardzo nerwowe. Zawodnicy nie wiem dlaczego wyszli zbyt zdenerwowani na to spotkanie. Legia wykorzystała to, grała lepiej w środku - defensywni pomocnicy zbyt łatwo rozgrywali akcje. W drugiej połowie skorygowaliśmy ustawienie i wyglądaliśmy znacznie lepiej. Strzeliliśmy gola, mogliśmy strzelić drugiego. Ta druga szansa mogła zmienić oblicze tego spotkania. Czasem tak w piłce jest, że jak nie strzelasz, to później się to obróci przeciwko tobie. Ten błąd w ostatniej minucie spotkania nie może się przytrafić.

Romeo Jozak trener - Legia Warszawa

Nawet bez tej konferencji prasowej mielibyście Państwo materiał do komentarzy jeszcze przez kilka następnych dni. Jestem bardzo szczęśliwy - oczywiście ze względu na 3 punkty, nawet gdybyśmy wygrali 10:0, to byłbym mniej szczęśliwy niż teraz. Podczas obozu przygotowawczego dużo pracowaliśmy nad przygotowaniem fizycznym i technicznym, ale również mentalnym. I to dzisiaj pokazaliśmy - dwukrotnie upadaliśmy, ale potrafiliśmy pokazać charakter.