Przegląd prasy po spotkaniu z Górnikiem Zabrze / Inne / KGHM Zagłębie Lubin
Przegląd prasy po spotkaniu z Górnikiem Zabrze 29 paź

Przegląd prasy po spotkaniu z Górnikiem Zabrze

Zapraszamy do poniedziałkowego przeglądu prasy oraz serwisów internetowych. Głównym tematem jest niedzielne spotkanie LOTTO Ekstraklasy, w którym KGHM Zagłębie Lubin przegrało z Górnikiem Zabrze 0:2.

29 paź 2018 16:59

Inne

Przegląd Sportowy

„Zabrzanie odżyli”

Górnik Zabrze – KGHM Zagłębie Lubin 2:0. Dzięki golom Igora Angulo Górnik wygrał pierwszy w tym sezonie meczu u siebie.

Więcej w wydaniu papierowym: Antoni Bugajski

***

Słowo Sportowe

„Dublet Angulo”

Przed tygodniem drużyna KGHM Zagłębia Lubin po raz pierwszy w tym sezonie spadła do dolnej ósemki LOTTO Ekstraklasy i jak na razie nie stać jej na to, by się stamtąd wydostać. W niedzielny wieczór Miedziowi zanotowali szóstą porażkę, tym razem ulegając Górnikowi w Zabrzu. Górnikowi, który odniósł dopiero pierwsze zwycięstwo na własnym obiekcie.

Więcej w wydaniu papierowym: Arkadiusz Barski

***

Sport

„Górnik zdobył… Arenę Zabrze”

Trzynastka nie musi być pechowa, chyba że dla Zagłębia Lubin, które wczoraj uległo Górnikowi w Zabrzu 0:2. Dla zabrzan szczęście w 13. kolejce jest podwójne, bo ich zwycięstwo było pierwszym w tym sezonie na własnym boisku.

Więcej w wydaniu papierowym: Michał Zichlarz

***

Gazeta Wrocławska

„Angulo i Balić pogrążyli Zagłębie”

Zagłębie Lubin wciąż bez przełamania. Pogrążył ich Igor Angulo, który najpierw wykorzystał rzut karny, a potem dogranie Jesusa Jimeneza.

Więcej w wydaniu papierowym: Piotr Janas

***

SportoweFakty.pl

„Igor Angulo bohaterem Górnika Zabrze.”

Górnik Zabrze odniósł pierwsze w tym sezonie zwycięstwo na własnym terenie. Śląski zespół wygrał z KGHM Zagłębiem Lubin 2:0. Oba gole zdobył Igor Angulo.

Więcej TUTAJ.

***

Weszlo.com

„W końcu gryfny szpil Górnika”

161 dni. Aż tyle Górnik Zabrze czekał na zwycięstwo u siebie i zachowanie czystego konta w Ekstraklasie. Działo się to jeszcze na zamknięcie poprzedniego sezonu w spotkaniu z Wisłą Kraków. Przełamanie nastąpiło w najlepszym możliwym momencie, gdy sytuacja zaczęła być naprawdę niewesoła i w razie dzisiejszego niepowodzenia można było się dobić. Podopieczni Marcina Brosza jednak w pełni zasłużenie pokonali Zagłębie Lubin, dzięki czemu wydostali się ze strefy spadkowej.

***

Lubin.pl

„Zagłębie Lubin dalej w dołku”

Spotkania z zespołami, które zamykają tabelę często są niezwykle dramatyczne, wyrównane i ciężko jest przewidzieć końcowy rezultat. W ramach trzynastej serii spotkań ekipa Mariusza Lewandowskiego grała z taką właśnie drużyną, w tym przypadku z Górnikiem Zabrze. Nasi rywale grali z niezwykłym zacięciem, a miedziowi już w pierwszej połowie schodzili z boiska w posępnych minach.

***

Miedziowe.pl

„Angulo katem Miedziowych”

Kibice Zagłębia czekają na zwycięstwo swojej drużyny od 14 września. I trochę jeszcze poczekają. Po słabej grze Miedziowi przegrali na wyjeździe z Górnikiem Zabrze po dwóch trafieniach Igora Angulo. Zagłębiu na pewno nie pomógł Balic, który wyleciał z boiska tuż przed przerwą za drugą żółtą kartkę. Czy dzisiejsza porażka oznacza koniec Mariusza Lewandowskiego jako trenera Miedziowych?

***

Mkszaglebie.pl

„Fatalna passa trwa | Górnik Zabrze 2:0 Zagłębie Lubin”

Zagłębie Lubin przegrało na wyjeździe z Górnikiem Zabrze 0:2. Przez całą drugą połowę graliśmy w osłabieniu po czerwonej kartce dla Sašy Balicia. Po raz kolejny zaprezentowaliśmy się słabo, bez pomysłu i nawet kontrowersyjne decyzje arbitra nie mogą usprawiedliwiać naszej postawy. Passa meczów bez zwycięstwa trwa.