Djodre Ćotra i Aleksandar Todorovski o meczu / Pierwszy zespół / KGHM Zagłębie Lubin
Djodre Ćotra i Aleksandar Todorovski o meczu 5 sie

Djodre Ćotra i Aleksandar Todorovski o meczu

?Kilkanaście minut po zakończonym spotkaniu z SonderjyskE o meczu pucharowym odpowiadali piłkarze Zagłębia.

5 sie 2016 11:16

Djorde Ćotra: Pozostaje żal i duży niedosyt, bo po drodze, po której przeszliśmy (Slavia Sofia, Partizan Belgrad) ten przeciwnik był do przejścia. Dzisiaj dobrze otworzyliśmy ten mecz. W pierwszej połowie strzeliliśmy bramkę, mieliśmy więcej niż 45 minut i strzelić jeszcze jedną, ale w drugiej połowie nie wyglądała dobrze nasza gra.

Aleksadner Todorovski: Ciężki mecz, w którym byliśmy lepsi.Mieliśmy szanse na 2:0, ale straciliśmy bramkę. Bardzo dobrą okazję do zmiany wyniku w końcówce meczu miał Guldan. Niestety po tym 1:1 pozostaje nam tylko gra w lidze i Pucharze Polski. W szatni atmosfera była smutna. Ciężko jest odpaść z drużyną, która była słabsza w każdym aspekcie gry.