Zagłębie Lubin | Official site | Polish Champion 1991, 2007

Informacje z Zagłębia

• Gotowi do rundy wiosennej [VIDEO]

04.03.2015 16:29 | Kategoria: Pierwsza drużyna | Komentarze: 0

Dziś odbyła się konferencja prasowa podsumowująca przygotowania Zagłębia Lubin do rundy wiosennej rozgrywek I ligi. Prezes zarządu Tomasz Dębicki, dyrektor sportowy Piotr Burlikowski oraz trener Piotr Stokowiec, wspólnie z zaproszonymi dziennikarzami, omówili przerwę zimową w Zagłębiu, ostatnie ruchy kadrowe oraz realizację planu przygotowań do rundy rewanżowej.

• Piłka ręczna: Miedziowi walczą z Górnikiem Zabrze!

04.03.2015 13:01 | Kategoria: Inne | Komentarze: 0

Po awansie zawodniczek Zagłębia do Final Four Pucharu Polski przyszedł czas na ćwierćfinałowe spotkania panów. Już dzisiaj kibice Zagłębia mogą kupić bilety na mecz 1/4 PGNIG Pucharu Polski Mężczyzn, w którym spotkają się Zagłębie Lubin i Górnik Zabrze. Mecz odbędzie się w środę (4 marca) o godz.17.30.

• U-18: Miedziowi grali w kadrze

03.03.2015 21:37 | Kategoria: Pierwsza drużyna | Komentarze: 0

Reprezentacja Polski U-18 (rocznik 1997) przegrała 2-5 (1-4) w towarzyskim spotkaniu z Serbią. W podstawowym składzie Biało-czerwonych zagrało trzech zawodników Zagłębia Lubin: Eryk Sobków zaliczył pełne 90 minut, Filip Jagiełło grał do 70 minuty, Karol Żmijewski został zmieniony w 82 minucie. W czwartek reprezentacja U-18 zmierzy się z Rumunią.

• Promocje w sklepach Zagłębia

03.03.2015 16:12 | Kategoria: Młodzież | Komentarze: 0

Zapraszamy do sklepów Zagłębia, z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet, przygotowaliśmy specjalne promocje na wybrane artykuły. Promocje obowiązują w sklepie internetowym oraz w galerii Cuprum Arena. Nie masz pomysłu na prezent? Zapraszamy! Oferta dostępnych artykułów objętych specjalną promocją: TUTAJ.