Zagłębie TV


Wisła Płock - KGHM Zagłębie Lubin | Komentarze

Po spotkaniu 23. kolejki Lotto Ekstraklasy, w którym Miedziowi ulegli Wiśle Płock, poprosiliśmy o komentarz Bartłomieja Pawłowskiego oraz debiutującego Dominika Hładuna.

Wisła Płock - KGHM Zagłębie Lubin | Skrót meczu

Zapraszamy na skrót meczu 23. kolejki Lotto Ekstraklasy, w którym KGHM Zagłębie przegrało z Wisłą Płock 0:2. Poniżej materiał przygotowany przez Ekstraklasa TV.

Miedziowi wyjechali do Płocka

Piłkarze KGHM Zagłębia Lubin wyjechali dziś we wczesnych godzinach popołudniowych do Płocka, gdzie w sobotę zmierzą się z tamtejszą Wisłą. Tuż przed wyjazdem klubowego autobusu przepytaliśmy Bartosza Kopacza o jego odczucia związane z najbliższym meczem Miedziowych.

KGHM Zagłębie Lubin - Legia Warszawa | Komentarze

Zapraszamy na wypowiedzi zawodników po meczu KGHM Zagłębia Lubin z Legią Warszawa. Tym razem przed naszą kamerą stanęli debiutujący w barwach Miedziowych Łukasz Moneta oraz Piotr Leciejewski. W materiale również wypowiedź trenera Mariusza Lewandowskiego.

Skrót meczu z Legią

Zapraszamy na skrót meczu 22. kolejki Lotto Ekstraklasy, w którym KGHM Zagłębie przegrało z Legią Warszawa 2:3. Poniżej materiał przygotowany przez Ekstraklasa TV.

Miedziowi wykręcają numer #3

Przed meczem KGHM Zagłębia Lubin z Legią Warszawa już po raz kolejny poprosiliśmy Miedziowych, by osobiście zaprosili kibiców na to spotkanie. Tym razem za słuchawkę chwycili Dominik Hładun, Rafał Pietrzak, Alan Czerwiński i Adam Matuszczyk.