Zagłębie TV

Kulisy meczu Lechia Gdańsk - KGHM Zagłębie Lubin

Zapraszamy za kulisy sobotniego meczu 9. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym "Miedziowi" zremisowali w Gdańsku z Lechią 3:3.

Konferencja prasowa po meczu Lechia - KGHM Zagłębie Lubin

Zapraszamy do obejrzenia zapisu wideo z konferencji prasowej po meczu 9. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w której KGHM Zagłębie Lubin zremisowało na wyjeździe z Lechią Gdańsk 3:3.

Premierowy gol Damjana Bohara

Słoweński skrzydłowy Damjan Bohar zanotował premierowego gola dla KGHM Zagłębia Lubin. Zdobyty w 61. minucie gol na 1:3 dał szansę "Miedziowym" na korzystny rezultat. Lubinianie poszli za ciosem i ostatecznie zremisowali z Lechią Gdańsk 3:3.

Skrót meczu Lechia - KGHM Zagłębie Lubin

W 9. kolejce LOTTO Ekstraklasy podopieczni trenera Mariusza Lewandowskiego zremisowali na wyjeździe z Lechią Gdańsk 3:3. Zapraszamy do obejrzenia skrótu z tego spotkania.

Mariusz Lewandowski: Szanujemy przeciwnika, ale się go nie boimy | #LGDZAG

Szkoleniowiec KGHM Zagłębia Lubin Mariusz Lewandowski przyznał, że jego drużyna podchodzi do Lechii Gdańsk z respektem, ale się jej nie boi. Trener Lewandowski opowiedział także o przygotowaniach do kolejnych meczów - między innymi o krótkim zgrupowaniu w Gniewinie, które rozpocznie się od razu po meczu 9. kolejki LOTTO Ekstraklasy.

Szkoła będzie wesoła - II część podsumowania akcji

Zapraszamy na drugą część relacji z naszej akcji "Szkoła będzie wesoła". Dziękujemy wszystkim partnerom za pomoc potrzebującym dzieciom!