Przegrana rezerw w pierwszym sparingu / Drugi zespół / KGHM Zagłębie Lubin
Przegrana rezerw w pierwszym sparingu 13 sty

Przegrana rezerw w pierwszym sparingu

Dziś zespół KGHM Zagłębia II Lubin rozegrał pierwsze spotkanie sparingowe w ramach przygotowań do nadchodzącej rundy wiosennej rozgrywek II ligi. Podopieczni trenera Pawła Sochackiego musieli uznać wyższość Górnika Polkowice, który pokonał Miedziowych 4:2.

13 sty 2024 14:00

II drużyna

Górnik Polkowice 4-2 KGHM Zagłębie II Lubin

Bramki: Testowany, Szuszkiewicz, Adamczyk, Łysakowski; Jarosław Jach, Aleksander Kubacki

Górnik Polkowice: (I połowa) 12. Niezgoda - 31. Testowany, 6. Karmelita, 3. Magdziak, 19. Nowacki - 15. Poczwardowski, 10. Ryś, 9. Testowany, 2. Testowany, 29. Baranowski - 17. Szuszkiewicz.
(II połowa) 1. Madaliński - 25. Fryzowicz, 20. Rogalski, 4. Ratajczak, 14. Bogacz - 16. Bancewicz, 8. Bilokin, 30. Wacławczyk, 18. Bajerski, 5. Testowany - 11. Adamczyk

KGHM Zagłębie II Lubin: (skład wyjściowy) 1. Matys - 2. Dorożko, 3. Sochań, 4. Lipp, 5. Jach - 7. Antkiewicz, 6. Kizyma, 8. Dziewiatowski, 10. Starosta, 11. Reguła - 9. Szafranek.
(II połowa) Słobodzian - Kolan, Osuch, Lepczyński, Frankowski - Terlecki, Posmyk, Dudziński, Kubacki, Masiak - Gruszecki.

Paweł Sochacki - trener KGHM Zagłębia II Lubin

- Uważam, że był to dobry mecz w naszym wykonaniu. Oprócz dwoch strzelonych goli stworzyliśmy jeszcze kilka dogodnych sytuacji, ale zabrakło nam skuteczności. Na pewno był to trudny mecz dla naszych zawodników, bo jesteśmy po ciężkim tygodniu i widać było, że poruszaliśmy się dzisiaj nieco gorzej. Jesteśmy jednak w okresie startowym więc mogę być zadowolony z gry moich zawodników.