Zagłębie Lubin | Official site | Polish Champion 1991, 2007

Terminarz III ligi

 

Kolejka 1 - 5-6 sierpnia

Falubaz Zielona Góra - Ruch Zdzieszowice
Gwarek Tarnowskie Góry - Pniówek Pawłowice Śląskie
Piast Żmigród - Górnik II Zabrze
KGHM Zagłębie II Lubin - Lechia Dzierżoniów 6 sierpnia, godz. 12:00
Ślęza Wrocław - Stal Brzeg
Unia Turza Śląska - KS Polkowice
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Rekord Bielsko-Biała
Skra Częstochowa - Miedź II Legnica
Polonia Głubczyce - BKS Stal Bielsko-Biała

Kolejka 2 - 12-13 sierpnia

Ruch Zdzieszowice - BKS Stal Bielsko-Biała
Miedź II Legnica - Polonia Głubczyce
Rekord Bielsko-Biała - Skra Częstochowa
KS Polkowice - KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Stal Brzeg - Unia Turza Śląska
Lechia Dzierżoniów - Ślęza Wrocław
Górnik II Zabrze - KGHM Zagłębie II Lubin 12 sierpnia, godz. 17:00
Pniówek Pawłowice Śląskie - Piast Żmigród
Falubaz Zielona Góra - Gwarek Tarnowskie Góry

Kolejka 3 - 15 sierpnia

Gwarek Tarnowskie Góry - Ruch Zdzieszowice
Piast Żmigród - Falubaz Zielona Góra
KGHM Zagłębie II Lubin - Pniówek Pawłowice Śląskie 15 sierpnia, godz. 15:00
Ślęza Wrocław - Górnik II Zabrze
Unia Turza Śląska - Lechia Dzierżoniów
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Stal Brzeg
Skra Częstochowa - KS Polkowice
Polonia Głubczyce - Rekord Bielsko-Biała
BKS Stal Bielsko-Biała - Miedź II Legnica

Kolejka 4 - 19-20 sierpnia

Ruch Zdzieszowice - Miedź II Legnica
Rekord Bielsko-Biała - BKS Stal Bielsko-Biała
KS Polkowice - Polonia Głubczyce
Stal Brzeg - Skra Częstochowa
Lechia Dzierżoniów - KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Górnik II Zabrze - Unia Turza Śląska
Pniówek Pawłowice Śląskie - Ślęza Wrocław
Falubaz Zielona Góra - KGHM Zagłębie II Lubin
Gwarek Tarnowskie Góry - Piast Żmigród

Kolejka 5 - 26-27 sierpnia

Piast Żmigród - Ruch Zdzieszowice
KGHM Zagłębie II Lubin - Gwarek Tarnowskie Góry
Ślęza Wrocław - Falubaz Zielona Góra
Unia Turza Śląska - Pniówek Pawłowice Śląskie
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Górnik II Zabrze
Skra Częstochowa - Lechia Dzierżoniów
Polonia Głubczyce - Stal Brzeg
BKS Stal Bielsko-Biała - KS Polkowice
Miedź II Legnica - Rekord Bielsko-Biała

Kolejka 6 - 2-3 września

Ruch Zdzieszowice - Rekord Bielsko-Biała
KS Polkowice - Miedź II Legnica
Stal Brzeg - BKS Stal Bielsko-Biała
Lechia Dzierżoniów - Polonia Głubczyce
Górnik II Zabrze - Skra Częstochowa
Pniówek Pawłowice Śląskie - KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Falubaz Zielona Góra - Unia Turza Śląska
Gwarek Tarnowskie Góry - Ślęza Wrocław
Piast Żmigród - KGHM Zagłębie II Lubin

Kolejka 7 - 9-10 września

KGHM Zagłębie II Lubin - Ruch Zdzieszowice
Ślęza Wrocław - Piast Żmigród
Unia Turza Śląska - Gwarek Tarnowskie Góry
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Falubaz Zielona Góra
Skra Częstochowa - Pniówek Pawłowice Śląskie
Polonia Głubczyce - Górnik II Zabrze
BKS Stal Bielsko-Biała - Lechia Dzierżoniów
Miedź II Legnica - Stal Brzeg
Rekord Bielsko-Biała - KS Polkowice

Kolejka 8 - 16-17 września

Ruch Zdzieszowice - KS Polkowice
Stal Brzeg - Rekord Bielsko-Biała
Lechia Dzierżoniów - Miedź II Legnica
Górnik II Zabrze - BKS Stal Bielsko-Biała
Pniówek Pawłowice Śląskie - Polonia Głubczyce
Falubaz Zielona Góra - Skra Częstochowa
Gwarek Tarnowskie Góry - KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Piast Żmigród - Unia Turza Śląska
KGHM Zagłębie II Lubin - Ślęza Wrocław

Kolejka 9 - 23-24 września

Ślęza Wrocław - Ruch Zdzieszowice
Unia Turza Śląska - KGHM Zagłębie II Lubin
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Piast Żmigród
Skra Częstochowa - Gwarek Tarnowskie Góry
Polonia Głubczyce - Falubaz Zielona Góra
BKS Stal Bielsko-Biała - Pniówek Pawłowice Śląskie
Miedź II Legnica - Górnik II Zabrze
Rekord Bielsko-Biała - Lechia Dzierżoniów
KS Polkowice - Stal Brzeg

Kolejka 10 - 30 września-1 października

Ruch Zdzieszowice - Stal Brzeg
Lechia Dzierżoniów - KS Polkowice
Górnik II Zabrze - Rekord Bielsko-Biała
Pniówek Pawłowice Śląskie - Miedź II Legnica
Falubaz Zielona Góra - BKS Stal Bielsko-Biała
Gwarek Tarnowskie Góry - Polonia Głubczyce
Piast Żmigród - Skra Częstochowa
KGHM Zagłębie II Lubin - KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Ślęza Wrocław - Unia Turza Śląska

Kolejka 11 - 7-8 października

Unia Turza Śląska - Ruch Zdzieszowice
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Ślęza Wrocław
Skra Częstochowa - KGHM Zagłębie II Lubin
Polonia Głubczyce - Piast Żmigród
BKS Stal Bielsko-Biała - Gwarek Tarnowskie Góry
Miedź II Legnica - Falubaz Zielona Góra
Rekord Bielsko-Biała - Pniówek Pawłowice Śląskie
KS Polkowice - Górnik II Zabrze
Stal Brzeg - Lechia Dzierżoniów

Kolejka 12 - 14-15 października

Ruch Zdzieszowice - Lechia Dzierżoniów
Górnik II Zabrze - Stal Brzeg
Pniówek Pawłowice Śląskie - KS Polkowice
Falubaz Zielona Góra - Rekord Bielsko-Biała
Gwarek Tarnowskie Góry - Miedź II Legnica
Piast Żmigród - BKS Stal Bielsko-Biała
KGHM Zagłębie II Lubin - Polonia Głubczyce
Ślęza Wrocław - Skra Częstochowa
Unia Turza Śląska - KS Stilon Gorzów Wielkopolski

Kolejka 13 - 21-22 października

KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Ruch Zdzieszowice
Skra Częstochowa - Unia Turza Śląska
Polonia Głubczyce - Ślęza Wrocław
BKS Stal Bielsko-Biała - KGHM Zagłębie II Lubin
Miedź II Legnica - Piast Żmigród
Rekord Bielsko-Biała - Gwarek Tarnowskie Góry
KS Polkowice - Falubaz Zielona Góra
Stal Brzeg - Pniówek Pawłowice Śląskie
Lechia Dzierżoniów - Górnik II Zabrze

Kolejka 14 - 28-29 października

Ruch Zdzieszowice - Górnik II Zabrze
Pniówek Pawłowice Śląskie - Lechia Dzierżoniów
Falubaz Zielona Góra - Stal Brzeg
Gwarek Tarnowskie Góry - KS Polkowice
Piast Żmigród - Rekord Bielsko-Biała
KGHM Zagłębie II Lubin - Miedź II Legnica
Ślęza Wrocław - BKS Stal Bielsko-Biała
Unia Turza Śląska - Polonia Głubczyce
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Skra Częstochowa

Kolejka 15 - 4-5 listopada

Skra Częstochowa - Ruch Zdzieszowice
Polonia Głubczyce - KS Stilon Gorzów Wielkopolski
BKS Stal Bielsko-Biała - Unia Turza Śląska
Miedź II Legnica - Ślęza Wrocław
Rekord Bielsko-Biała - KGHM Zagłębie II Lubin
KS Polkowice - Piast Żmigród
Stal Brzeg - Gwarek Tarnowskie Góry
Lechia Dzierżoniów - Falubaz Zielona Góra
Górnik II Zabrze - Pniówek Pawłowice Śląskie

Kolejka 16 - 11-12 listopada

Ruch Zdzieszowice - Pniówek Pawłowice Śląskie
Falubaz Zielona Góra - Górnik II Zabrze
Gwarek Tarnowskie Góry - Lechia Dzierżoniów
Piast Żmigród - Stal Brzeg
KGHM Zagłębie II Lubin - KS Polkowice
Ślęza Wrocław - Rekord Bielsko-Biała
Unia Turza Śląska - Miedź II Legnica
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - BKS Stal Bielsko-Biała
Skra Częstochowa - Polonia Głubczyce

Kolejka 17 - 18-19 listopada

Polonia Głubczyce - Ruch Zdzieszowice
BKS Stal Bielsko-Biała - Skra Częstochowa
Miedź II Legnica - KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Rekord Bielsko-Biała - Unia Turza Śląska
KS Polkowice - Ślęza Wrocław
Stal Brzeg - KGHM Zagłębie II Lubin
Lechia Dzierżoniów - Piast Żmigród
Górnik II Zabrze - Gwarek Tarnowskie Góry
Pniówek Pawłowice Śląskie - Falubaz Zielona Góra