Zagłębie Lubin | Official site | Polish Champion 1991, 2007

Aktualności

• Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym (pisemnym) na sprzedaż środka trwałego pn. „Samochód osobowy marki Volkswagen JETTA”

16.03.2017 11:04 | Kategoria: Pierwsza drużyna | Komentarze: 0

Zagłębie Lubin S.A. z siedzibą przy ul. M. Skłodowskiej – Curie 98, 59-301 Lubin zaprasza do wzięcia udziału w przetargu nieograniczonym na sprzedaż środka trwałego pn. "Samochód osobowy marki Volkswagen JETTA".

• II zespół: Wyjazdowe zwycięstwo rezerw

25.03.2017 21:00 | Kategoria: II zespół | Komentarze: 0

Podopieczni Andrzeja Turkowskiego pokonali Stal Chocianów 4:0 w wyjazdowym meczu 17. kolejki Saltex IV ligi. Gole strzelali dzisiaj: Olaf Nowak, Paweł Żyra oraz Jakub Ostrowski (dwa).

• U-18: Miedziowi zagrali z Węgrami

25.03.2017 19:07 | Kategoria: Pierwsza drużyna | Komentarze: 0

Reprezentacja Polski do lat 18 (rocznik 1999) wygrała 2-1 z reprezentacją Węgier w towarzyskim meczu rozegranym w Győr. W spotkaniu wystąpili zawodnicy Zagłębia Lubin: Szota Serafin (w podstawowym składzie, zaliczył samobójcze trafienie) oraz Bartosz Slisz (wszedł z ławki rezerwowych).

• Bilety grupowe na mecze z Jagiellonią i Śląskiem

24.03.2017 16:24 | Kategoria: Pierwsza drużyna | Komentarze: 0

W kwietniu Kibiców Zagłębia w Lubinie zobaczą dwa ligowe starcia Miedziowych. Na początku miesiąca zmierzymy się z Jagiellonią Białystok a rundę zasadniczą zakończymy starciem ze Śląskiem Wrocław. Zabierz swoich znajomych na to spotkanie, wspólnie dopingujcie drużynę Piotra Stokowca!

• Wyjazdowy mecz rezerw

24.03.2017 11:16 | Kategoria: Pierwsza drużyna | Komentarze: 0

Jutro podopieczni Andrzeja Turkowskiego zagrają ze Stalą Chocianów w meczu 17. kolejki Saltex IV ligi grupa: dolnośląska. Miedziowi to lider rozgrywek, rywale zajmują obecnie 4. pozycję w tabeli. Mecz w Chocianowie rozpocznie się o godzinie 15:00.

• U-21: Dwóch naszych zagrało z Włochami

23.03.2017 23:45 | Kategoria: Pierwsza drużyna | Komentarze: 0

Młodzieżowa reprezentacja Polski, którą prowadzi Marcin Dorna, przegrała 1-2 (1-1) z Włochami, w towarzyskim meczu rozegranym w Krakowie. W spotkaniu wystąpili dwaj piłkarze KGHM Zagłębia Lubin: Jarosław Kubicki (grał do 52. minuty) oraz Adam Buksa (grał od 68. minuty). W poniedziałek kadra zagra z Czechami.

• U20: Występ Filipa Jagiełły

23.03.2017 15:16 | Kategoria: Pierwsza drużyna | Komentarze: 0

Reprezentacja Polski U-21 (rocznik 1996) w swoim ostatnim spotkaniu Turnieju Czterech Narodów wygrała 3-1 (0-0) z Włochami. 83' minuty rozegrał zawodnik KGHM Zagłębia Lubin - Filip Jagiełło.

• Konrad Forenc: - Stęskniłem się za piłką

23.03.2017 14:42 | Kategoria: Pierwsza drużyna | Komentarze: 0

W przyszłym tygodniu rehabilitację rozpoczyna bramkarz Zagłębia – Konrad Forenc. Golkiper zmaga się z kontuzją kolana, przeszedł zabieg artroskopii, ale jak zapewnia, już nie może doczekać się powrotu do treningów.

• Raport Zagłębia [VIDEO]

22.03.2017 23:40 | Kategoria: Pierwsza drużyna | Komentarze: 0

Miedziowi intensywnie wykorzystują przerwę w rozgrywkach ligowych. O przygotowania do meczu z Lechią Gdańsk oraz sytuacji zdrowotnej zapytaliśmy trenera Mariusza Szymkiewicza oraz doktora Stanisława Michalskiego.

• Turniej Big 6 w Lubinie [FOTO][VIDEO]

21.03.2017 13:58 | Kategoria: Pierwsza drużyna | Komentarze: 0

W minioną sobotę młodzi piłkarze rocznika 2006 i 2007 rozegrali trzeci turniej Big 6. Sprawdź naszą relację z tego wydarzenia!