Zagłębie Lubin | Official site | Polish Champion 1991, 2007

News

Chcesz pracować dla Zagłębia? Zapraszamy!

07.12.2017 10:54 | Category: Ogłoszenia

Kochasz Zagłębie? Jesteś pasjonatem, masz energię i zapał do pracy? Masz doświadczenie w montażu i tworzeniu treści video? Być może właśnie Ciebie szukamy!

Zagłębie Lubin S.A. poszukuje współpracownika do tworzenia treści video, wykorzystywanego zarówno na oficjalnej stronie internetowej klubu, kanale YouTube oraz mediach społecznościowych.

Jeśli masz doświadczenie w pracy z kamerą, znasz podstawy montażu i masz smykałkę do tworzenia treści video – zgłoś się do nas.

A jeżeli znasz tylko podstawy lub nigdy nie miałeś z tym do czynienia, ale szybko się uczysz, masz zapał do pracy, jesteś kreatywny, pojętny i dyspozycyjny – również nie zamykamy przed Tobą drzwi.

Oferujemy możliwość współpracy przy tworzeniu relacji video z meczów, treningów, zgrupowań oraz innych wydarzeń z życia Zagłębia Lubin. Wymagamy pozytywnego nastawienia, otwartości, kontaktowości oraz dyspozycyjności – również w weekendy.

 

CV, listy motywacyjne oraz – w miarę możliwości – próbki umiejętności w dziedzinie montażu video prosimy wysyłać na adres redakcja@zaglebie.com.

Source: Zagłębie Lubin
Photo: Tomasz Folta