Martech kolejnym partnerem w Zagłębie Biznes Klubie 20 lut

Martech kolejnym partnerem w Zagłębie Biznes Klubie

Firma Martech ze Strzegomia to kolejny partner, który zdecydował się na dołączenie do Zagłębie Biznes Klubu. Życzymy wielu korzyści płynących z uczestnictwa w naszym projekcie oraz dziękujemy za okazane nam zaufanie.

20 lut 2018 13:04

Fot. Zagłębie Lubin
Autor Zagłębie Lubin

Udostępnij

Zagłębie BK

Firma Martech pojawiła się na rynku w 1995r. "Od momentu założenia, cechuje nas dynamiczny rozwój poprzez poszerzanie swoich specjalizacji, w szczególności o działy hydrauliki siłowej, pneumatyki oraz centralnego smarowania" - czytamy na stronie internetowej naszego partnera. 

Martech to sklep, w którym można zaopatrzyć się we wszelkie towary i części z zakresu hydrauliki siłowej czy pneumatyki. "Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta proponujemy bardzo dobrą jakość wykonywanych usług z serwisu hydrauliki siłowej, projektowania instalacji pneumatycznych i hydraulicznych" - podkreśla na swojej oficjalnej witrynie internetowej nowy członek ZBK.

Firma rozwija się już od wielu lat i ma swoj oddziały na terenie całego Dolnego Śląska - m. in. w Strzegomiu, Wałbrzychu, Wrocławiu, Kłodzku, Jeleniej Górze czy Bolesławcu. Więcej na temat działalności naszego partnera można przeczytać TUTAJ.