Biurex nowym członkiem Zagłębie Biznes Klubu 16 lis

Biurex nowym członkiem Zagłębie Biznes Klubu

?Firma Biurex została kolejnym partnerem Zagłębie Biznes Klubu! Lubińska firma jest na rynku od 25 lat i działa w branży artykułów biurowych, szkolnych, tuszy i tonerów. Naszemu nowemu partnerowi dziękujemy za zaufanie i życzymy wielu korzyści płynących z członkostwa w Zagłębie Biznes Klubie!

16 lis 2017 17:35

Fot. Zagłębie Lubin
Autor Zagłębie Lubin

Udostępnij

Zagłębie BK

Biurex powstał w 1992 roku w Lubinie. Jest firmą rodzinną, w której pracują już 3 pokolenia. Od początku działalności firma zajmuje się obsługą firm produkcyjnych, dystrybucyjnych, biur i jednostek organizacji publicznej. Dla klientów indywidualnych przeznaczona jest klimatyzowana, świetnie wyposażona hala sprzedażowa.

Firma jest również współzałożycielem Konsorcjum Biuro Klub, które od 2003 roku zrzesza 24 firmy z branży biurowej w całym kraju. Dzięki temu Biurex może obsługiwać klientów z całej Polski - tak biznesowych, jak i indywidualnych.

Z usług Biurexu skorzystało ponad 10 tys. klientów, a firma dysponuje gamą ponad 20 tys. produktów i zatrudnia kilkudziesięciu pracowników. Nasze działy handlowe zajmują się kompleksową obsługą naszych klientów w Lubinie, ale również we Wrocławiu, Legnicy, Polkowicach oraz Głogowie. 

Więcej informacji na temat naszego nowego partnera TUTAJ.