Trenerzy po meczu w Krakowie / Pierwszy zespół / KGHM Zagłębie Lubin
Trenerzy po meczu w Krakowie 9 maj

Trenerzy po meczu w Krakowie

Piłkarze KGHM Zagłębia Lubin w meczu 35. kolejki Lotto Ekstraklasy ulegli Wiśle Kraków 3:0. Bramki dla zespołu "Białej Gwiazdy" strzelili w 33. minucie meczu Carlitos, a w drugiej połowie dwa trafienia zaliczył Rafał Boguski. Tak spotkanie skomentowali trenerzy obu zespołów.

9 maj 2018 22:28

Joan Carillo, trener Wisły Kraków: Chciałem pogratulować zespołowi tego zwycięstwa. To był trudny mecz, bo było widać zmęczenie zawodników. Przeciwnicy to mocna drużyna, musieliśmy mieć to na uwadze w dzisiejszym spotkaniu. Ciężko jest wygrywać 3 mecze z rzędu, a nam się to udało. Bardzo cieszę się z tej wygranej, bo to było zwycięstwo na własnym boisku. A to w tej rundzie nie jest takie proste, jak widać po wielu meczach w ostatnich tygodniach.

Mariusz Lewandowski, trener KGHM Zagłębia Lubin: Ciężko komentowac taki mecz, bo graliśmy niezłą piłkę, mieliśmy sporo sytuacji, a przegrywamy tak wysoko. Wisła była w tym spotkaniu bardzo skuteczna, a my na początku meczu mogliśmy otworzyć spotkanie. W końcowym rozrachunku punkty zostają dziś w Krakowie. Te mecze, które nam zostały wykorzystam, żeby znaleźć odpowiedź, którzy zawodnicy obecni w zespole zostaną z nami na najbliższy sezon.