Trenerzy o meczu w Płocku / Pierwszy zespół / KGHM Zagłębie Lubin
Trenerzy o meczu w Płocku 17 lut

Trenerzy o meczu w Płocku

Zapraszamy na zapis konferencji prasowej, która odbyła się po meczu 23. kolejki Lotto Ekstraklasy, w której KGHM Zagłębie Lubin uległo Wiśle Płock 2:0. Oto, co do powiedzenia mieli szkoleniowcy obu zespołów.

17 lut 2018 17:39

Jerzy Brzęczek, trener Wisły Płock: Cieszymy się ze zwycięstwa, ale pierwsze minuty mieliśmy słabe. Na początku spotkania dopisało nam sporo szczęścia, bo Zagłębie powinno prowadzić. Dopiero później zaczęliśmy grać agresywniej. Drugą połowę zaczęliśmy dobrze, a później po strzale Woźniaka znów mieliśmy szczęście gdy Adam Dźwigała wybił piłkę z linii bramkowej. Z przebiegu spotkania jednak uważam, że zasłużyliśmy na zwycięstwo.

Mariusz Lewandowski, trener KGHM Zagłębia Lubin: Mecz mógł ułożyć się zupełnie inaczej. Mieliśmy świetną okazję na początku i powinniśmy ją wykorzystać z zimną krwią. W nasze poczynania na początku drugiej połowy wdarła się nerwowość, Wisła wykorzystała nasz błąd. Mieliśmy swoje sytuacje, ale ich nie wykorzystaliśmy. Po tym meczu chciałbym podkreślić udany debiut Dominika Hładuna, który pokazał, że ma duży potencjał.