Trenerzy o meczu Bruk-Bet - Zagłębie / Pierwszy zespół / KGHM Zagłębie Lubin
Trenerzy o meczu Bruk-Bet - Zagłębie 29 lip

Trenerzy o meczu Bruk-Bet - Zagłębie

Sprawdź wypowiedzi trenerów Piotra Stokowca i Mariusza Rumaka po spotkaniu Bruk-Betu Termaliki Niecieczy z KGHM Zagłębia Lubin.

29 lip 2017 09:16

Piotr Stokowiec, trener KGHM Zagłębia Lubin: Interesująca końcówka, ale dla nas gorzka pigułka do przełknięcia. Zabrakło nam koncentracji w końcowych sekundach. Szkoda, bo zasłużyliśmy na trzy punkty. Zabrakło nam finalizacji i postawienia "kropki nad i". Były okazje do podwyższenia prowadzanie, ale ich nie wykorzystaliśmy. Gramy dalej, jesteśmy bardzo źli na siebie, a to dobrze wróży, by w kolejnym spotkaniu zdobyć punkty.

Mariusz Rumak, trener Bruk-Betu Termaliki Nieciecza: Pierwszy krok wykonaliśmy. Pierwszy punkt, pierwsza bramka. Dzisiaj nie zasłużyliśmy na przegraną. Ten punkt nada nam pewności, bo tego brakowało nam w pierwszych 20 minutach. 0:0 do przerwy, ale później trudne otwarcie. Ostatnie minuty to nasza próba zdobycia punktów. Ten zespół potrzebuje czasu, by grać lepiej, a przecież w następnej kolejce gramy z Legią.