Zagłębie kadrowiczów / Inne / KGHM Zagłębie Lubin
Zagłębie kadrowiczów 28 mar

Zagłębie kadrowiczów

Wczorajszy dzień obfitował w emocje związane z meczami reprezentacji Polski. I choć jako Zagłębie cieszymy się z bramki naszego wychowanka Piotra Zielińskiego, to sporo w kontekście naszego klubu działo się również w meczach drużyn młodzieżowych. Poniżej krótkie podsumowanie występów Miedziowych w kadrach narodowych.

28 mar 2018 11:10

Autor Zagłębie Lubin

Inne

Swój debiut w młodzieżowej reprezentacji zaliczyl Filip Jagiełło. Wychowanek Zagłębia wyszedł w pierwszym składzie na wczorajsze spotkanie z Litwą w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy. "Fifi" zagrał 63 minuty, po czym zmienił go Karol Świderski, a Polska wygrała ten mecz 1:0.

W kadrze U-20 zagrali natomiast dwaj nasi wypożyczeni - Dominik Jończy oraz Artur Siemaszko, a Polska musiała uznać wyższość Niemców i przegrała 3:0. "Domin" rozegrał pełne spotkanie i przydarzyło mu się trafienie samobójcze. Z kolei Siemaszko pojawił się na murawie dopiero w 70. minucie spotkania.

Reprezentacja U-19 wygrała wczoraj 3:1 z Grecją, ale w kadrze na to spotkanie zabrakło Serafina Szoty. Z kolei w U-17 godzinę zagrał Michał Bogacz. Polska w Legnicy uległa Irlandii 0:1 i nie awansowała do finałów Mistrzostw Europy.

Wszystkim naszym kadrowiczom (jak również tym w jeszcze niższych kategoriach wiekowych) gratulujemy występów w narodowych barwach i życzymy jeszcze wielu okazji do reprezentowania naszego kraju.