Raport z wypożyczeń 26 mar

Raport z wypożyczeń

W miniony weekend swoje mecze rozgrywały reprezentacje narodowe oraz zespoły niższych lig. Choć ze względu na powołania dla kadrowiczów odwołano niemal wszystkie spotkania 1. ligi, to i tak swoje minuty zaliczyło kilku wypożyczonych zawodników.

26 mar 2018 10:20

Autor Zagłębie Lubin

Inne

Jedyny mecz na zapleczu Ekstraklasy rozegrany został w Opolu, gdzie Odra podejmowała GKS Katowice. W barwach gospodarzy w 73. minucie gry na boisku pojawił się Sebastian Bonecki, ale jego zespół uległ katowiczanom 1:2. Decydującą bramkę zdobył były gracz Zagłębia oraz wychowanek naszego klubu Adrian Błąd.

Z kolei w II lidze Warta Poznań przegrała u siebie z Gryfem Wejherowo 0:1, a niespełna 20 minut na boisku spędził Karol Żmijewski. Pozostali wypożyczeni w ten weekend nie grali w klubach. Za to Dominik Jończy i Artur Siemaszko zagrali w meczu kadry U-20 przeciwko Anglii, o czym pisaliśmy już poniżej.