Wygrana rezerw na inaugurację / Drugi zespół / KGHM Zagłębie Lubin
Wygrana rezerw na inaugurację 6 sie

Wygrana rezerw na inaugurację

Podopieczni trenera Piotra Jacka udanie rozpoczęli zmagania w III lidze. Beniaminek pokonał na własnym boisku Lechię Dzierżoniów 2:1. Bramki dla rezerw Zagłębia zdobywali Kamil Mazek i Jan Vlasko.

6 sie 2017 13:59

Autor Zagłębie Lubin

II drużyna

Dla piłkarzy to był debiut na tym szczeblu rozgrywek, ale ich opiekun doskonale wiedział, jak się w nich odnaleźć. Pracował bowiem w III lidze chociażby w poprzednim sezonie. Z kolei dla Piotra Jacka spotkanie było pierwszym w roli trenera rezerw Zagłębia.

I nie zaczęło się najlepiej, bo już w pierwszej akcji meczu prowadzenie objęli goście. Dominika Hładuna już w pierwszej minucie gry pokonał Damian Niedojad.

Miedziowi jednak potrafili odpowiedzieć i przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Najpierw tuż przed przerwą wyrównał Kamil Mazek, a w drugiej połowie na prowadzenie wyprowadził Zagłębie Jan Vlasko.

Zagłębie II Lubin - Lechia Dzierżoniów 2:1 (1:1)

Gole: Kamil Mazek, Jan Vlasko

Zagłębie II Lubin: Dominik Hładun - Dawid Pakulski, Serafin Szota, Dominik Jończy, Wiktor Nahrebecki - Bartosz Slisz (Paweł Żyra), Adam Matuszczyk - Kamil Mazek (Kacper Chodyna), Jan Vlasko, Konrad Andrzejczak - Olaf Nowak