KGHM Zagłębie II Lubin zacznie sezon w Polkowicach 4 lip

KGHM Zagłębie II Lubin zacznie sezon w Polkowicach

Dolnośląski Związek Piłki Nożnej opublikował terminarz III ligi gr. III na sezon 2018/2019. KGHM Zagłębie II Lubin rozpocznie sezon od wyjazdowego meczu w Polkowicach, gdzie zmierzy się z KGHM ZANAM-em Polkowice.

4 lip 2018 08:00

Fot. Tomasz Folta
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

II drużyna

Kolejka 1  -  4 - 5 sierpnia

Rekord Bielsko-Biała - Pniówek Pawłowice Śląskie

Foto - Higiena Gać - BKS Stal Bielsko-Biała

Warta Gorzów Wielkopolski - KS Stilon Gorzów Wielkopolski

Piast Żmigród - MKS Kluczbork

Agroplon Głuszyna - Gwarek Tarnowskie Góry

Ruch Radzionków - Miedź II Legnica

KGHM ZANAM Polkowice - KGHM Zagłębie II Lubin

Lechia Dzierżoniów - Stal Brzeg

Ruch Zdzieszowice - Ślęza Wrocław

 

Kolejka 2  -  11 - 12 sierpnia

Pniówek Pawłowice Śląskie - Ślęza Wrocław

Stal Brzeg - Ruch Zdzieszowice

KGHM Zagłębie II Lubin - Lechia Dzierżoniów

Miedź II Legnica - KGHM ZANAM Polkowice

Gwarek Tarnowskie Góry - Ruch Radzionków

MKS Kluczbork - Agroplon Głuszyna

KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Piast Żmigród

BKS Stal Bielsko-Biała - Warta Gorzów Wielkopolski

Rekord Bielsko-Biała - Foto - Higiena Gać

 

Kolejka 3  -  15 sierpnia

Foto - Higiena Gać - Pniówek Pawłowice Śląskie

Warta Gorzów Wielkopolski - Rekord Bielsko-Biała

Piast Żmigród - BKS Stal Bielsko-Biała

Agroplon Głuszyna - KS Stilon Gorzów Wielkopolski

Ruch Radzionków - MKS Kluczbork

KGHM ZANAM Polkowice - Gwarek Tarnowskie Góry

Lechia Dzierżoniów - Miedź II Legnica

Ruch Zdzieszowice - KGHM Zagłębie II Lubin

Ślęza Wrocław - Stal Brzeg

 

Kolejka 4  -  18 - 19 sierpnia

Pniówek Pawłowice Śląskie - Stal Brzeg

KGHM Zagłębie II Lubin - Ślęza Wrocław

Miedź II Legnica - Ruch Zdzieszowice

Gwarek Tarnowskie Góry - Lechia Dzierżoniów

MKS Kluczbork - KGHM ZANAM Polkowice

KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Ruch Radzionków

BKS Stal Bielsko-Biała - Agroplon Głuszyna

Rekord Bielsko-Biała - Piast Żmigród

Foto - Higiena Gać - Warta Gorzów Wielkopolski

 

Kolejka 5  -  25 - 26 sierpnia

Warta Gorzów Wielkopolski - Pniówek Pawłowice Śląskie

Piast Żmigród - Foto - Higiena Gać

Agroplon Głuszyna - Rekord Bielsko-Biała

Ruch Radzionków - BKS Stal Bielsko-Biała

KGHM ZANAM Polkowice - KS Stilon Gorzów Wielkopolski

Lechia Dzierżoniów - MKS Kluczbork

Ruch Zdzieszowice - Gwarek Tarnowskie Góry

Ślęza Wrocław - Miedź II Legnica

Stal Brzeg - KGHM Zagłębie II Lubin

 

Kolejka 6  -  1 - 2 września

Pniówek Pawłowice Śląskie - KGHM Zagłębie II Lubin

Miedź II Legnica - Stal Brzeg

Gwarek Tarnowskie Góry - Ślęza Wrocław

MKS Kluczbork - Ruch Zdzieszowice

KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Lechia Dzierżoniów

BKS Stal Bielsko-Biała - KGHM ZANAM Polkowice

Rekord Bielsko-Biała - Ruch Radzionków

Foto - Higiena Gać - Agroplon Głuszyna

Warta Gorzów Wielkopolski - Piast Żmigród

 

Kolejka 7  -  8 - 9 września

Piast Żmigród - Pniówek Pawłowice Śląskie

Agroplon Głuszyna - Warta Gorzów Wielkopolski

Ruch Radzionków - Foto - Higiena Gać

KGHM ZANAM Polkowice - Rekord Bielsko-Biała

Lechia Dzierżoniów - BKS Stal Bielsko-Biała

Ruch Zdzieszowice - KS Stilon Gorzów Wielkopolski

Ślęza Wrocław - MKS Kluczbork

Stal Brzeg - Gwarek Tarnowskie Góry

KGHM Zagłębie II Lubin - Miedź II Legnica

 

Kolejka 8  -  15 - 16 września

Pniówek Pawłowice Śląskie - Miedź II Legnica

Gwarek Tarnowskie Góry - KGHM Zagłębie II Lubin

MKS Kluczbork - Stal Brzeg

KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Ślęza Wrocław

BKS Stal Bielsko-Biała - Ruch Zdzieszowice

Rekord Bielsko-Biała - Lechia Dzierżoniów

Foto - Higiena Gać - KGHM ZANAM Polkowice

Warta Gorzów Wielkopolski - Ruch Radzionków

Piast Żmigród - Agroplon Głuszyna

 

Kolejka 9  -  22 - 23 września

Agroplon Głuszyna - Pniówek Pawłowice Śląskie

Ruch Radzionków - Piast Żmigród

KGHM ZANAM Polkowice - Warta Gorzów Wielkopolski

Lechia Dzierżoniów - Foto - Higiena Gać

Ruch Zdzieszowice - Rekord Bielsko-Biała

Ślęza Wrocław - BKS Stal Bielsko-Biała

Stal Brzeg - KS Stilon Gorzów Wielkopolski

KGHM Zagłębie II Lubin - MKS Kluczbork

Miedź II Legnica - Gwarek Tarnowskie Góry

 

Kolejka 10  -  29 - 30 września

Pniówek Pawłowice Śląskie - Gwarek Tarnowskie Góry

MKS Kluczbork - Miedź II Legnica

KS Stilon Gorzów Wielkopolski - KGHM Zagłębie II Lubin

BKS Stal Bielsko-Biała - Stal Brzeg

Rekord Bielsko-Biała - Ślęza Wrocław

Foto - Higiena Gać - Ruch Zdzieszowice

Warta Gorzów Wielkopolski - Lechia Dzierżoniów

Piast Żmigród - KGHM ZANAM Polkowice

Agroplon Głuszyna - Ruch Radzionków

 

Kolejka 11  -  6 - 7 października

Ruch Radzionków - Pniówek Pawłowice Śląskie

KGHM ZANAM Polkowice - Agroplon Głuszyna

Lechia Dzierżoniów - Piast Żmigród

Ruch Zdzieszowice - Warta Gorzów Wielkopolski

Ślęza Wrocław - Foto - Higiena Gać

Stal Brzeg - Rekord Bielsko-Biała

KGHM Zagłębie II Lubin - BKS Stal Bielsko-Biała

Miedź II Legnica - KS Stilon Gorzów Wielkopolski

Gwarek Tarnowskie Góry - MKS Kluczbork

 

Kolejka 12  -  20 - 21 października

Pniówek Pawłowice Śląskie - MKS Kluczbork

KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Gwarek Tarnowskie Góry

BKS Stal Bielsko-Biała - Miedź II Legnica

Rekord Bielsko-Biała - KGHM Zagłębie II Lubin

Foto - Higiena Gać - Stal Brzeg

Warta Gorzów Wielkopolski - Ślęza Wrocław

Piast Żmigród - Ruch Zdzieszowice

Agroplon Głuszyna - Lechia Dzierżoniów

Ruch Radzionków - KGHM ZANAM Polkowice

 

Kolejka 13  -  27 - 28 października

KGHM ZANAM Polkowice - Pniówek Pawłowice Śląskie

Lechia Dzierżoniów - Ruch Radzionków

Ruch Zdzieszowice - Agroplon Głuszyna

Ślęza Wrocław - Piast Żmigród

Stal Brzeg - Warta Gorzów Wielkopolski

KGHM Zagłębie II Lubin - Foto - Higiena Gać

Miedź II Legnica - Rekord Bielsko-Biała

Gwarek Tarnowskie Góry - BKS Stal Bielsko-Biała

MKS Kluczbork - KS Stilon Gorzów Wielkopolski

 

Kolejka 14  -  3 - 4 listopada

Pniówek Pawłowice Śląskie - KS Stilon Gorzów Wielkopolski

BKS Stal Bielsko-Biała - MKS Kluczbork

Rekord Bielsko-Biała - Gwarek Tarnowskie Góry

Foto - Higiena Gać - Miedź II Legnica

Warta Gorzów Wielkopolski - KGHM Zagłębie II Lubin

Piast Żmigród - Stal Brzeg

Agroplon Głuszyna - Ślęza Wrocław

Ruch Radzionków - Ruch Zdzieszowice

KGHM ZANAM Polkowice - Lechia Dzierżoniów

 

Kolejka 15  -  10 - 11 listopada

Lechia Dzierżoniów - Pniówek Pawłowice Śląskie

Ruch Zdzieszowice - KGHM ZANAM Polkowice

Ślęza Wrocław - Ruch Radzionków

Stal Brzeg - Agroplon Głuszyna

KGHM Zagłębie II Lubin - Piast Żmigród

Miedź II Legnica - Warta Gorzów Wielkopolski

Gwarek Tarnowskie Góry - Foto - Higiena Gać

MKS Kluczbork - Rekord Bielsko-Biała

KS Stilon Gorzów Wielkopolski - BKS Stal Bielsko-Biała

 

Kolejka 16  -  17 - 18 listopada

Pniówek Pawłowice Śląskie - BKS Stal Bielsko-Biała

Rekord Bielsko-Biała - KS Stilon Gorzów Wielkopolski

Foto - Higiena Gać - MKS Kluczbork

Warta Gorzów Wielkopolski - Gwarek Tarnowskie Góry

Piast Żmigród - Miedź II Legnica

Agroplon Głuszyna - KGHM Zagłębie II Lubin

Ruch Radzionków - Stal Brzeg

KGHM ZANAM Polkowice - Ślęza Wrocław

Lechia Dzierżoniów - Ruch Zdzieszowice

 

Kolejka 17  -  24 - 25 listopada

Ruch Zdzieszowice - Pniówek Pawłowice Śląskie

Ślęza Wrocław - Lechia Dzierżoniów

Stal Brzeg - KGHM ZANAM Polkowice

KGHM Zagłębie II Lubin - Ruch Radzionków

Miedź II Legnica - Agroplon Głuszyna

Gwarek Tarnowskie Góry - Piast Żmigród

MKS Kluczbork - Warta Gorzów Wielkopolski

KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Foto - Higiena Gać

BKS Stal Bielsko-Biała - Rekord Bielsko-Biała

 

Kolejka 18

Pniówek Pawłowice Śląskie - Rekord Bielsko-Biała

BKS Stal Bielsko-Biała - Foto - Higiena Gać

KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Warta Gorzów Wielkopolski

MKS Kluczbork - Piast Żmigród

Gwarek Tarnowskie Góry - Agroplon Głuszyna

Miedź II Legnica - Ruch Radzionków

KGHM Zagłębie II Lubin - KGHM ZANAM Polkowice

Stal Brzeg - Lechia Dzierżoniów

Ślęza Wrocław - Ruch Zdzieszowice

 

Kolejka 19

Ślęza Wrocław - Pniówek Pawłowice Śląskie

Ruch Zdzieszowice - Stal Brzeg

Lechia Dzierżoniów - KGHM Zagłębie II Lubin

KGHM ZANAM Polkowice - Miedź II Legnica

Ruch Radzionków - Gwarek Tarnowskie Góry

Agroplon Głuszyna - MKS Kluczbork

Piast Żmigród - KS Stilon Gorzów Wielkopolski

Warta Gorzów Wielkopolski - BKS Stal Bielsko-Biała

Foto - Higiena Gać - Rekord Bielsko-Biała

 

Kolejka 20

Pniówek Pawłowice Śląskie - Foto - Higiena Gać

Rekord Bielsko-Biała - Warta Gorzów Wielkopolski

BKS Stal Bielsko-Biała - Piast Żmigród

KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Agroplon Głuszyna

MKS Kluczbork - Ruch Radzionków

Gwarek Tarnowskie Góry - KGHM ZANAM Polkowice

Miedź II Legnica - Lechia Dzierżoniów

KGHM Zagłębie II Lubin - Ruch Zdzieszowice

Stal Brzeg - Ślęza Wrocław

 

Kolejka 21

Stal Brzeg - Pniówek Pawłowice Śląskie

Ślęza Wrocław - KGHM Zagłębie II Lubin

Ruch Zdzieszowice - Miedź II Legnica

Lechia Dzierżoniów - Gwarek Tarnowskie Góry

KGHM ZANAM Polkowice - MKS Kluczbork

Ruch Radzionków - KS Stilon Gorzów Wielkopolski

Agroplon Głuszyna - BKS Stal Bielsko-Biała

Piast Żmigród - Rekord Bielsko-Biała

Warta Gorzów Wielkopolski - Foto - Higiena Gać

 

Kolejka 22

Pniówek Pawłowice Śląskie - Warta Gorzów Wielkopolski

Foto - Higiena Gać - Piast Żmigród

Rekord Bielsko-Biała - Agroplon Głuszyna

BKS Stal Bielsko-Biała - Ruch Radzionków

KS Stilon Gorzów Wielkopolski - KGHM ZANAM Polkowice

MKS Kluczbork - Lechia Dzierżoniów

Gwarek Tarnowskie Góry - Ruch Zdzieszowice

Miedź II Legnica - Ślęza Wrocław

KGHM Zagłębie II Lubin - Stal Brzeg

 

Kolejka 23

KGHM Zagłębie II Lubin - Pniówek Pawłowice Śląskie

Stal Brzeg - Miedź II Legnica

Ślęza Wrocław - Gwarek Tarnowskie Góry

Ruch Zdzieszowice - MKS Kluczbork

Lechia Dzierżoniów - KS Stilon Gorzów Wielkopolski

KGHM ZANAM Polkowice - BKS Stal Bielsko-Biała

Ruch Radzionków - Rekord Bielsko-Biała

Agroplon Głuszyna - Foto - Higiena Gać

Piast Żmigród - Warta Gorzów Wielkopolski

 

Kolejka 24

Pniówek Pawłowice Śląskie - Piast Żmigród

Warta Gorzów Wielkopolski - Agroplon Głuszyna

Foto - Higiena Gać - Ruch Radzionków

Rekord Bielsko-Biała - KGHM ZANAM Polkowice

BKS Stal Bielsko-Biała - Lechia Dzierżoniów

KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Ruch Zdzieszowice

MKS Kluczbork - Ślęza Wrocław

Gwarek Tarnowskie Góry - Stal Brzeg

Miedź II Legnica - KGHM Zagłębie II Lubin

 

Kolejka 25

Miedź II Legnica - Pniówek Pawłowice Śląskie

KGHM Zagłębie II Lubin - Gwarek Tarnowskie Góry

Stal Brzeg - MKS Kluczbork

Ślęza Wrocław - KS Stilon Gorzów Wielkopolski

Ruch Zdzieszowice - BKS Stal Bielsko-Biała

Lechia Dzierżoniów - Rekord Bielsko-Biała

KGHM ZANAM Polkowice - Foto - Higiena Gać

Ruch Radzionków - Warta Gorzów Wielkopolski

Agroplon Głuszyna - Piast Żmigród

 

Kolejka 26

Pniówek Pawłowice Śląskie - Agroplon Głuszyna

Piast Żmigród - Ruch Radzionków

Warta Gorzów Wielkopolski - KGHM ZANAM Polkowice

Foto - Higiena Gać - Lechia Dzierżoniów

Rekord Bielsko-Biała - Ruch Zdzieszowice

BKS Stal Bielsko-Biała - Ślęza Wrocław

KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Stal Brzeg

MKS Kluczbork - KGHM Zagłębie II Lubin

Gwarek Tarnowskie Góry - Miedź II Legnica

 

Kolejka 27

Gwarek Tarnowskie Góry - Pniówek Pawłowice Śląskie

Miedź II Legnica - MKS Kluczbork

KGHM Zagłębie II Lubin - KS Stilon Gorzów Wielkopolski

Stal Brzeg - BKS Stal Bielsko-Biała

Ślęza Wrocław - Rekord Bielsko-Biała

Ruch Zdzieszowice - Foto - Higiena Gać

Lechia Dzierżoniów - Warta Gorzów Wielkopolski

KGHM ZANAM Polkowice - Piast Żmigród

Ruch Radzionków - Agroplon Głuszyna

 

Kolejka 28

Pniówek Pawłowice Śląskie - Ruch Radzionków

Agroplon Głuszyna - KGHM ZANAM Polkowice

Piast Żmigród - Lechia Dzierżoniów

Warta Gorzów Wielkopolski - Ruch Zdzieszowice

Foto - Higiena Gać - Ślęza Wrocław

Rekord Bielsko-Biała - Stal Brzeg

BKS Stal Bielsko-Biała - KGHM Zagłębie II Lubin

KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Miedź II Legnica

MKS Kluczbork - Gwarek Tarnowskie Góry

 

Kolejka 29

MKS Kluczbork - Pniówek Pawłowice Śląskie

Gwarek Tarnowskie Góry - KS Stilon Gorzów Wielkopolski

Miedź II Legnica - BKS Stal Bielsko-Biała

KGHM Zagłębie II Lubin - Rekord Bielsko-Biała

Stal Brzeg - Foto - Higiena Gać

Ślęza Wrocław - Warta Gorzów Wielkopolski

Ruch Zdzieszowice - Piast Żmigród

Lechia Dzierżoniów - Agroplon Głuszyna

KGHM ZANAM Polkowice - Ruch Radzionków

 

Kolejka 30

Pniówek Pawłowice Śląskie - KGHM ZANAM Polkowice

Ruch Radzionków - Lechia Dzierżoniów

Agroplon Głuszyna - Ruch Zdzieszowice

Piast Żmigród - Ślęza Wrocław

Warta Gorzów Wielkopolski - Stal Brzeg

Foto - Higiena Gać - KGHM Zagłębie II Lubin

Rekord Bielsko-Biała - Miedź II Legnica

BKS Stal Bielsko-Biała - Gwarek Tarnowskie Góry

KS Stilon Gorzów Wielkopolski - MKS Kluczbork

 

Kolejka 31

KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Pniówek Pawłowice Śląskie

MKS Kluczbork - BKS Stal Bielsko-Biała

Gwarek Tarnowskie Góry - Rekord Bielsko-Biała

Miedź II Legnica - Foto - Higiena Gać

KGHM Zagłębie II Lubin - Warta Gorzów Wielkopolski

Stal Brzeg - Piast Żmigród

Ślęza Wrocław - Agroplon Głuszyna

Ruch Zdzieszowice - Ruch Radzionków

Lechia Dzierżoniów - KGHM ZANAM Polkowice

 

Kolejka 32

Pniówek Pawłowice Śląskie - Lechia Dzierżoniów

KGHM ZANAM Polkowice - Ruch Zdzieszowice

Ruch Radzionków - Ślęza Wrocław

Agroplon Głuszyna - Stal Brzeg

Piast Żmigród - KGHM Zagłębie II Lubin

Warta Gorzów Wielkopolski - Miedź II Legnica

Foto - Higiena Gać - Gwarek Tarnowskie Góry

Rekord Bielsko-Biała - MKS Kluczbork

BKS Stal Bielsko-Biała - KS Stilon Gorzów Wielkopolski

 

Kolejka 33

BKS Stal Bielsko-Biała - Pniówek Pawłowice Śląskie

KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Rekord Bielsko-Biała

MKS Kluczbork - Foto - Higiena Gać

Gwarek Tarnowskie Góry - Warta Gorzów Wielkopolski

Miedź II Legnica - Piast Żmigród

KGHM Zagłębie II Lubin - Agroplon Głuszyna

Stal Brzeg - Ruch Radzionków

Ślęza Wrocław - KGHM ZANAM Polkowice

Ruch Zdzieszowice - Lechia Dzierżoniów

 

Kolejka 34

Pniówek Pawłowice Śląskie - Ruch Zdzieszowice

Lechia Dzierżoniów - Ślęza Wrocław

KGHM ZANAM Polkowice - Stal Brzeg

Ruch Radzionków - KGHM Zagłębie II Lubin

Agroplon Głuszyna - Miedź II Legnica

Piast Żmigród - Gwarek Tarnowskie Góry

Warta Gorzów Wielkopolski - MKS Kluczbork

Foto - Higiena Gać - KS Stilon Gorzów Wielkopolski

Rekord Bielsko-Biała - BKS Stal Bielsko-Biała