Cardiff City wygrywa KGHM Cup 14 maj

Cardiff City wygrywa KGHM Cup

Pochodzący z Walii zespół Cardiff City został zwycięzcą kolejnej już edycji KGHM Cup. Drugie miejsce zajęła Slavia Praga, a na trzecim stopniu podium stanęli zawodnicy angielskiego Evertonu. Wybrani też zostali najlepsi zawodnicy turnieju. Zapraszamy na podsumowanie KGHM Cup.

14 maj 2018 13:41

Fot. Tomasz Folta
Autor Zagłębie Lubin

Udostępnij

Akademia

Grupa A

AS Trencin - Everton FC 0 : 1

Usti n/Labem - NEC Nijmegen 2 : 5

NEC Nijmegen - Everton FC 0 : 2

Zagłębie Lubin - Usti n/Labem 4 : 0

Everton FC - Zagłębie Lubin 2 : 1

NEC Nijmegen - AS Trencin 1 : 2

Zagłębie Lubin - AS Trencin 1 : 0

Usti n/Labem - Everton FC 0 : 0

Usti n/Labem - AS Trencin 3 : 2

Zagłębie Lubin - NEC Nijmegen 0 : 1

 

Tabela grupa A

1. Everton FC 4 mecze 10 pkt. 5-1 

2. NEC Nijmegen 4 mecze 6 pkt. 7-6

3. Zagłębie Lubin 4 mecze 6 pkt. 6-3

4. Usti n/Labem 4 mecze 4 pkt. 5-10

5. AS Trencin 4 mecze 1 pkt. 4-7

 

Grupa B

Cardiff City - Royal Antwerp 0 : 0

Jagiellonia Białystok - Slavia Praga 2 : 3

Karpaty Lviv - Jagiellonia Białystok 1 : 0

Slavia Praga - Royal Antwerp 2 : 0

Slavia Praga - Cardiff City 0 : 1

Karpaty Lviv - Royal Antwerp 3 : 1

Jagiellonia Białystok - Royal Antwerp 1 : 0

Karpaty Lviv - Cardiff City 0 : 1

Slavia Praga - Karpaty Lviv 2 : 1

Cardiff City - Jagiellonia Białystok 1 : 0

 

Tabela grupa B

1. Cardiff City 4 mecze 10 pkt. 3-0

2. Slavia Praga 4 mecze 9 pkt. 7-2

3. Karpaty Lviv 4 mecze 6 pkt. 5-4

4. Jagiellonia Białystok 4 mecze 3 pkt. 3-5

5. Royal Antwerp 4 mecze 1 pkt. 1-6

 

Faza pucharowa

(A3 - B4) Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 3:0 (Szafranek, Żmuda, K. Sobczak)

(B3 - A4) FK Usti nad Labem - Karpaty Lwów 1:0 (Kubin)

(B2) - (A1) Slavia Praga - Everton 2:1 (Kordiak, Behensky - Onyango)

(B1) - (A2) Cardiff City FC - NEC Nijmegen 1:0 (Mayembe)

Mecz o 5. miejsce

Zagłębie Lubin - FK Usti nad Labem 2:1

Mecz o 7. miejsce

Jagiellonia Białystok - Karpaty Lwów 0:0 (4:3k)

Mecz o 3. miejsce

Everton FC - NEC Nijmegen 3:0

Mecz o 9. miejsce

AS Trencin - Royal FC 2:4

Mecz FINAŁOWY:

Cardiff - Slavia Praga 1:0

Najlepszy strzelec: Tyler Onyango (Everton)

Najlepszy zawodnik: Ntanza Mayembe (Cardiff City)

Najlepszy bramkarz: Robin Roefs (NEC Nijmegen)